-16%

Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру клітинка, гаманець портмоне сумка на ремінці Чорно-сірий(VS)
650 ₴
549 ₴
- В наявності
- Код: 1703Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру клітинка, гаманець портмоне сумка на ремінці

Характеристики
-
Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Ремінець на руку в комплекті;
-
-
Довжина: 25 см;
-
Товщина: 3 см;
Позитивні якості: ;
-
Візуально акуратний і компактний, але в той же час досить місткий;
< li> -
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення< /div>
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру карта, гаманець портмоне сумка на ремінці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴









