-16%

Дитяча міні сумочка з ведмедем, маленька сумка для дівчаток з ведмедиком (VS)
920 ₴
777 ₴
- В наявності
- Код: 1680(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка з ведмедем, маленька сумка для дівчаток з ведмедиком
Характеристики:
-
Довжина: 26 див;
-
Глибина: 10 см;
< strong>Параметри:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал, що добре тримає форму;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴









