НАБІР ! Жіночий міні рюкзачок стиль Луї Вітон + пояс поясний шкіряний. Рюкзак маленький прогулянковий
Характеристики:
-
Матеріал: якісна турецька екошкіра;
Висота: 24 см;
Ширина: 20 см;
Глибина основи: 9 см;
Якісний внутрішній підклад;
Лямки регулюються;
-
Ремінь:
-
Натуральна шкіра; Ширина: 3,5 см;
< Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо все деталі!
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








