-19%

Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою, маленька сумка гаманець на плече (VS)
650 ₴
525 ₴
- В наявності
- Код: 1715(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою, маленька сумка гаманець на плече
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Малюнок: вишивка;
Висота: 19 см;
Ширина: 10,5 см;
Глибина: 4 см;
Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить в комплект;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новий Поштою, Укрпоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴









