Якісний жіночий міський рюкзак прогулянковий, міні рюкзак для дівчат бежевий
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 27 см;
Глибина на основі: 12 див;
Якісний внутрішній підклад;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 687,50 ₴







