-17%

Жіноча сумочка на плече сумка для дівчат еко шкіра клітина(VS)
960 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1751Ж(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка на плече Кенгуру, сумка для дівчат еко шкіра клітинка
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 7 см;
Висота: 20 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка на плече Кенгуру, сумка для дівчат екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









