Гумка для фітнесу Mini Power Band 0.6мм. Х-Light Жовта (1-5кг)(VS)
Призначення: для зайняття фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Зробіть ваші ноги стрункими, а сідниці і м'язи кору підтягнутими з петлями PowerPlay. Гумка виготовлена зі 100% натурального латексу високої якості, тому вона легко розтягуються утричі від своєї початкової довжини. Ви можете не хвилюватися про те, що резинка порветься, тому що вона дуже міцна! Даже після регулярних і довготривалих тренувань не втратити свою форму і пружність.
- Цей спортивний аксесуар дуже легкий і компактний, без зусиль поміститися в жіночу сумочку. Тому можете брати його із собою повсякчас.
- Еспандер-петля широко використовується для фітнес тренувань, під час зайняти пілатесом і йогою.
- За допомогою такого простого виробу можна урізноманітнити багато управ, збільшити навантаження, не викликаючи при цьому звикання м'язів.
- Перевагою гумових петель є їх мобільність та легкість у використанні.
- Результативність і простота у використанні роблять фітнес гумки незамінним засобом для розвитку м'язової структури, фізичної сили, витривалості та гнучкості.
- Гумки для фітнесу широко використовуються як професійними спортсменами, так і серед людей, які просто підтримують свою фізичну форму.
Технічні характеристики:
- Тип - Еспандер-петля
- Товщина - 0.6
- Матеріал - Латекс
- Колір - Жовтий
- Рівень протилежності - Легкий
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Довжина | 50 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кільце |
| Габарити упаковки | 25*5*0.5см |
| Гарантія | 14 днів |
| Застосування | Універсальні |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Матеріал | Латекс |
| Тип | Стрічкові |
| Тип опору: | Слабкий (Light resistance) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴





