Сумка баул 100 ОКСФОРД 600D PVC КОРИЧНЕВИЙ (290 GSM)(VS)
Призначена для зберігання та транспортування амуніції. По середені пришита тракторна молния №5 з двома бігунками.Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці баула, що робить його зручним для підтягування та перенесення у вертикальному положенні.
Цей баул буде корисним для рибалок, охотників, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*30*30 Внутрішня сторона має підкладку.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об'єм | 100 |
| Об'єм (л) | 100 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| За типом конструкції | М'який |
| Тип тканини | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴


