Сумка баул 100л Сира + підсумок для лопаті та стропа для каримату(VS)
Сумка має додаткові кріплення для малої саперної лопати та каримату.Виріб виконаний з міцної тканини.Сумка має дві додаткові кармани. збоку також молния тракторного типу №5.Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці Цей баул буде корисним для рибалок, охотників, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*30*30 Внутрішня сторона має підкладку.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Об'єм (л) | 100 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴




