Сумка баул 100л Оксфорд сіра з клапаном (VS)
Має клапан по всій довжині молнии та клапан на бічних кишенях що запобігає потраплянню бруду та вологу в середину сумки.Також має замок з кодом який закриває сумку. sp;Виріб виконаний з міцної тканини Оксфорд сіра з пвх просоченням дуже міцна та стійка до загрязнення.
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, які мають м'яку вставку що дозволяє.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці баула, що робить його зручним для підтягування та перенесення у вертикальному положенні.
Цей баул буде корисним для рибалок, охотників, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*30*30 Внутрішня сторона має підкладку. Призначена для зберігання та транспортування амуніції.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вага | 2 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 100 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 100 |
| Стан | Нове |
| Тип тканини | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴






