-10%

Жіночий рюкзак сумка трансформер із натуральної шкіри чорний(VS)
2 400 ₴
2 149 ₴
- В наявності
- Код: 1767(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Женский кожаный рюкзак сумка трансформер, сумка-рюкзак женская из натуральной кожи черный
Характеристики:
-
Материал: натуральная кожа;
-
Сумка-рюкзак;
-
Якісна та міцна металева фурнітура;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 29 см;
-
Глибина: 12,5 см;
Відправка в день замовлення
- завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
tal__image-wrapper">

Прямі поставки фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості якщо Вас щось не влаштує.
-list-horizontal__image" src="https://images.prom.ua/1925307046_1925307046.jpg?PIMAGE_ID=1925307046" style="width: 134px; height: 150px; margin-left: 60px; margin-right: 60px;" />
Оплата при отриманні ом (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний рюкзак сумка-трансформер, сумка-рюкзак жіноча з натуральної шкіри чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴






