-20%

Жіночий міський рюкзак Кенгуру в клітку прогулянковий чорний (VS)
1 250 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1729(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий міський рюкзак Кенгуру в клітку прогулянковий, сумка рюкзак для дівчат
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Матеріал: якісна екошкіра; Лямки регулюються;
Висота: 25 см;
Глибина по основою: 11 см;
Лямки регулюються;Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак Кенгуру в карту прогулянковий, сумка-рюкзак для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









