-18%

Чоловіча міська сумка на плече в клітинку на 2 відділи чорний (VS)
1 400 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 1758(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча міська сумка на плече в клітку стиль Луї Вітон на 2 відділи
Характеристики:
- Матеріал: еко-шкіра + канва;
- Закривається на блискавку;
- Фурнітура: метал;
- Плівовий ремінь регулюється по довжині;
- Висота: 22 см;
- Довжина: 29 см;
- Ширина на основі: 5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча міська сумка на плече в карту стиль Луї Вітон на 2 відділи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴









