-23%

Велика міська сумка для чоловіків з відділом взуття, сумка для міста чорний (VS)
2 300 ₴
1 777 ₴
- В наявності
- Код: 1739С(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика міська сумка для чоловіківз відділом взуття, сумка для міста, спортивна сумка для залу
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Ширина по основі: 23 см;
Висота: 26 см;
Ручка для кріплення на валізу; "text-align:center">Якісна металева фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Візерунки та принти | Клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴








