-23%

Сумка для ручної поклажі для речей чоловіча, жіноча чорний (VS)
2 300 ₴
1 777 ₴
- В наявності
- Код: 1739(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Ширина з основи: 23 см;
Висота: 26 см;
Ручка для кріплення на валізу;
h3 style="text-align:center">Якісна металева фурнітура.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 49 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 490 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча універсальна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴









