-12%

Жіноча сумка натуральна чорна замша (VS)
1 300 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 1780(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча замшева сумка чорна через плече, невелика жіноча сумочка натуральна замша
Характеристики:
- Матеріал: :
- Закривається на блискавку та магніти;
- Всередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах;
- Фурнітура: метал;
- У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: li>Довжина плечового ременя: 120 см;
- Довжина: 21,5 см;
- Висота: 20 см;
- Ширина на основі: 12 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка чорна через плече, невелика жіноча сумочка натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴









