-16%

Велика жіноча сумка з чорний тиснення(VS)
1 600 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 1596Ж(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика жіноча сумка з тисненням стиль Гуччі чорна, сумочка міська для залу фітнесу, дорожня
Характеристики:> преміум якості; 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈Довжина: 42 см;
Висота: 25 см;
комплекті; Якісна металева фурнітура.
Чому купують саме у нас?



![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика жіноча сумка з тисненням стиль Гуччі чорна, сумочка міська для залу фітнесу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









