Чоловічий шкіряний клатч портмоне люкс якість стиль Томмі, гаманець Tommy Hilfiger в коробці
Характеристики:> кс якості; 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈Виробник: Туреччина;
Висота: 14 см;
Місткий і багатофункціональний, але в той же час компактний;
Чому купують саме у нас?



![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч портмоне люкс якість стиль Томмі, гаманець Tommy Hilfiger у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,65 ₴










