-25%

Жіночий рюкзак міський Кенгуру прогулянковий рюкзачок Фіолетовий(VS)
1 200 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1772Ф(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий міський рюкзак Кенгуру прогулянковий рюкзачок
ХарактеристикаМатеріал: якісна екошкіра;
Висота: 30 см;
Глибина основи: 12 см;
Лямки регулюються;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак Кенгуру прогулянковий рюкзачок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




