-26%

Жіночий гаманець класичний Чорний(VS)
650 ₴
479 ₴
- В наявності
- Код: 1774Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний жіночий гаманець класичний
Характеристики:
Матеріал: екокожа; 5 см;
Товщина: 3,5 см;
Довжина: 19 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісний жіночий гаманець класичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴



