-18%

Чоловічий клатч із засувкою, портмоне барсетка натуральна шкіра(VS)
1 550 ₴
1 275 ₴
- В наявності
- Код: 1791(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний клатч з засувкою, портмоне барсетка натуральна шкіра
Характеристики:
Металева фурнітура;
Висота: 14 см;
Довжина: 23 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Застежка | Молния |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч із клямкою, портмоне барсетка натуральна шкіра |
| Товщина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴









