-16%

Жіночий гаманець клатч у коробці Червоний(VS)
1 900 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 830К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець стиль Шанель, якісний клатч у коробці Chanel
Характеристики:
Тиснення логотипу;
Довжина: 19 см;
Висота: 9,5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець стиль Шанель, якісний клатч у коробці Chanel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴







