Екошопер Тарас Шевченко "Катерина" чорний(VS)
Екошопер зі 100% хлопка високої якості (саржа) чорного кольору.
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.
Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на день. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на ощупь та має доступну вартість. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг.
640px;height:480px" />
Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами,&nb зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.
Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими мийними засобами.
Характеристики:
- Розмір: 35 х 41 см Тканина: >30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г / кв.м

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Вага | 95 г |
| Висота | 410 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Україна |
- Ціна: 343 ₴









