Рюкзак жіночий натуральна шкіра. Рюкзак трансформер 35588
- Виробник: TidinBag
- Розміри (см): 29 х 31 х 12
- Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра<>
Структура:
- кишені всередині;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці; <=> кишені на блискавки;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яке стає більш динамічною, активною та швидкісною. У такий практичний та функціональний рюкзак дозволить розмістити багато різноманітних, необхідних речей. Виготовлений з натуральної шкіри, в практичному чорному кольорі, який буде доречний в будь-якій колірній гамі гардеробу.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип | Городской |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 3 980 ₴







