
Шкіряний жіночий рюкзак на блискавці чорний (VS)
3 980 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 85271(VS)
Шкіряний жіночий рюкзак на блискавці 85271
Характеристики:
- Bag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 19 х 25&nb> :14px">Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура: ="font-size:14px">(1) одне основне відділення; pan style="font-size:14px"> Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя. У такий практичний та функціональний рюкзак дозволить розмістити багато різноманітних, необхідних речей. Виготовлений з натуральної шкіри, в практичному чорному кольорі, який буде доречний в будь-якій колірній гамі гардеробу. 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈


![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Міський |
| Ширина | 19 см |
| Глибина | 18 см |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Розміри | |
| Довжина: | 27 см |
- Ціна: 1 990 ₴








