-50%

Шкіряна чоловіча чорна сумка через плече м'яка (VS)
3 380 ₴
1 690 ₴
- В наявності
- Код: 12977(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча чорна сумка через плече м'яка Tiding Bag 12977
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;" : Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 23 х 5.5.
="font-size:14px">(2) два місткі відділення на блискавці;
Опис:
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴








