
Дитячий білий столик з ящиком і стільчик метелик рожевий (VS)
6 500 ₴
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 34961(VS)
Дитячий білий столик з ящиком і стільчик метелик рожевий 34961
&p>Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Проста збірка
- Належна та зручна
Виготовлено відповідно до гостю для дітей 1 групи зростання (100-115см)
⠀ Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років.
Висувна скринька для зберігання приладдя
⠀
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 10 кг |
| Тип столу за своїм призначенням | для творчості |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина | 450 см |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт |
| Кількість місць | 2 |
| Опори | дерево |
| Стать | Унісекс |
| Зрістова група | № 1 |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Стільчик | 1 шт |
| Тумба в комплекті | мобільна |
| Фасади | МДФ фарбований |
- Ціна: 3 250 ₴









