
Тример професійний акумуляторний 10 Вт машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-179(VS)
789 ₴
- Немає в наявності
- Код: V179B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тример професійний акумуляторний 10 Вт машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-179(VS)
Професійний триммер для стрижки VGR V-179 на акумуляторі призначений для стрижки та моделювання волосся, бороди. Окантувальна машинка застосовується для оформлення контурів стрижки: лінія окантування в шийно-комірцевій зоні та за вухами, гоління бороди, вусів або підчистки після машинки. У тому числі нею виконують візерунки на волоссі – стрижки-татуювання. Потужний високошвидкісний двигун забезпечує ніжне та безболісне гоління та стрижку з високою ефективністю, не витягує волосся та не ушкоджує шкіру. Акумулятор великої ємності, що знімається, може бути безпосередньо заряджений за допомогою зарядного блоку адаптера USB. Характеристики: Акумулятор, що перезаряджається: 600mah Потужність: 10Вт Вхід: 5 Вт – 1000mah 2 години безперервної роботи Зарядка: 2 години Оберти: 6200 Матеріал: вуглецева сталь + сплав Довжина стрижки: 1, 2, 3 ,2,3мм) USB Type-C кабель Інструкція Цей товар знаходиться в герметичній упаковці блістера, тому, обов'язково перевірте цілісність блістера. У разі виявлення дефектів упаковки або надсилання вам помилкового товару, будь ласка, повідомте нам одразу після отримання для заміни товару. Після порушення цілісності блістера товар не підлягає поверненню. У разі виявлення у заводських несправностей ви можете повернути або замінити його протягом 14 днів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг г |
| Час заряджання акумулятора | 2 часа час |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв хв |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальна довжина стриження | 3 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
| Швидкість мотора | 620 |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴






