
М'ясорубка Sokany SK091 для дому 2500 Вт сталь(VS)
4 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK091(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'ясорубка Sokany SK091 для дому 2500 Вт сталь(VS)
Професійна електрична м'ясорубка Sokany - це потужний та багатофункціональний пристрій, призначений для обробки різних видів м'яса та інших продуктів. Завдяки високій потужності, вона ефективно та швидко подрібнює продукти, що робить її ідеальною для як домашнього, так і професійного використання. Електром'ясорубка працює при стандартній напрузі 220 В, а її продуктивність становить до 3 кг на хвилину. Характеристики: Потужність: 2500 Вт Напруга: 220 В Продуктивність: 3 кг/хв Захист від навантаження Довжина мережевого шнура: 1 метр Переваги: Функція зворотного обертання для уникнення заторів та ефективного перемішування 3 кг за хвилину Догляд: М'ясорубка легко очищається завдяки знімним частинам. Рекомендується очищати решітки та насадки після кожного використання для підтримки гігієни та довговічності пристрою. Комплектація: Змінні грати: 3 мм, 5 мм, 7 мм Насадки-кебе Насадка для ковбас Пластиковий штовхач Професійна електрична м'ясорубка Sokany стане незамінним помічником у ресторанах, кафе чи інших закладах, де потрібне швидке та якісне приготування їжі. Висока продуктивність та широкий спектр функцій забезпечують ефективне вирішення різноманітних кулінарних завдань.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Штовхач | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2500 Вт Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Продуктивність м'ясорубки | 3 кг/хв |
| Сфера використання | Fast-food| HoReCa" Харчова промисловість"Торгові магазини | Вулична торгівля |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Колір корпусу | Сталь |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 889 ₴








