
Сковорода млинець електричний з антипригарним покриттям діаметр 20 см Sokany 650 Вт(VS)
1 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK5208(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода млинець електричний з антипригарним покриттям діаметр 20 см Sokany 650 Вт(VS)
Сковорода млинець електричний Sokany - це занурювальний млинець, створений для легкого і рівномірного приготування ваших улюблених млинців. Млинець обладнаний індикатором роботи, який показує, коли він нагрітий, а також захистом від перегріву для безпечного використання. Основні характеристики млинці: Матеріал: ABS + нержавіюча сталь забезпечує міцність, довговічність та стильний зовнішній вигляд. Діаметр 20 см ідеальний розмір для приготування гарних та смачних млинців. Потужність 650 Вт забезпечує ефективне та швидке приготування. Управління однією кнопкою. Антипригарне покриття поверхні запобігає прилипанню тесту та полегшує очищення після використання. Довга ручка, що запобігає опікам, забезпечує безпечне приготування млинців. Постійний контроль температури, запобігає перегріву та гарантує безпеку та рівномірне приготування. Млинець 20 см Sokany – ваш надійний партнер для створення ідеальних млинців. Вона легка, компактна та проста у догляді. З її допомогою можна легко та швидко готувати смачні млинці для себе та своїх близьких.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Тип обладнання | Млинець |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.63 м |
| Індикатор роботи | Да |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Да |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Автоматичне підтримання температури <unk> Антипригарне покриття |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Сфера використання | Fast-food| HoReCa''Торгові мТоргові магазини" Вулична торгівля |
| Тип випіканих вафель | Тонкі |
| Тип нагрівної поверхні | Плита для млинців |
| Тип професійної млинці | Однопостова |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип керування | Механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Ширина робочої поверхні | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 409 ₴









