Фруктівниця скляна на ніжці 29×17×12 (см) ваза для фруктів(VS)
Скляна фруктівниця на ніжці - стильний і функціональний елемент сервіровки, ідеальний для подачі фруктів, закусок і різноманітних десертів. Виготовлена із якісного безсвинцевого кришталевого скла, вона не вбирає запахи і не змінює смаку їжі. Класичний дизайн фруктівниці органічно вписується як у сучасний, так і традиційний інтер'єр, додаючи стильний акцент до вашого домашнього декору. Ці розміри роблять фруктівницю місткою та практичною для використання на столі. Вона підходить для миття в посудомийній машині, проте для ручного миття рекомендується використовувати неабразивні миючі засоби та м'які губки. Переваги та заходи безпеки: Ваза для фруктів стане не тільки ключовим елементом столового сервірування, а й чудовим подарунком для близьких та друзів. Розміри фруктівниці: Довжина: 290 мм. Ширина: 170 мм. Висота: 120 мм.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 290 мм см |
| Колір | Бурштиновий |
| Ширина | 170 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴





