Проектор HY300 з поворотом на 180° для дому (VS)
Мультимедійний проектор HY300 на базі Android - чудове рішення для домашнього кінотеатру. Завдяки підтримці Wi-Fi, можна встановлювати програми Google Play для перегляду фільмів і серіалів безпосередньо через проектор. Пристрій легко підключається до ноутбука або смартфона через Bluetooth, що дозволяє транслювати відео або проводити презентації. Підтримка бездротового підключення також дозволяє використовувати проектор з пультом, колонками, навушниками та іншими аксесуарами. Проектор оснащений LCD-матрицею та LED-підсвічуванням, які забезпечують яскраве та деталізоване зображення з діагоналлю від 40 до 130 дюймів. Проекційна відстань, що рекомендується, становить 1,68 м, проте можливий діапазон від 1,2 до 4 м. Для зручності є автоматичні і ручні налаштування розміру і кольору зображення. HY300 має HDMI-вхід для підключення ігрових консолей, приставок та ноутбуків, вбудований динамік, роз'єм 3,5 мм та порт USB 2.0, що значно розширює можливості використання проекторів у різних сценаріях. Ключові особливості: ОС: Android 11.0ОЗУ: 1 ГбПЗУ: 8 ГбWiFi: дводіапазонний модуль WiFi6+BT5.0Проекційна технологія: 2,69-дюймовий LCD TFT дисплейПідтримуваний дозвіл: 4К, 1080p , mini jack 3.5mm Заходи безпеки: Уникайте прямого погляду на об'єктив проектора. Не перекривайте вентиляційні отвори, щоб запобігти перегріву. Дотримуйтесь правил експлуатації, щоб уникнути небезпеки пожежі або ураження електричним струмом.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smartx |
| Вид товару | Проектор |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, HDMI, Аналоговий відеовхід, Wi-Fi |
| Клас пристрою | Портативний |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Стан | Новий |
| Фокусування об'єктива | Ручна |
| Колір | Білий |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 кг г |
| Висота | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴










