
Набір каструль із нержавіючої сталі 4 штуки 6,1/3,9/2,8/2,1 л(VS)
4 919 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP33523(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір каструль із нержавіючої сталі 4 штуки 6,1/3,9/2,8/2,1 л(VS)
Комплект каструль із нержавіючої сталі - це універсальне рішення для кухні, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та ефективне приготування їжі. Каструлі мають товсте дно для оптимального утримання тепла та безпечну кришку із жаростійкого скла. Цей комплект підходить для всіх типів плит: індукційних, газових, електричних та керамічних, що робить його ідеальним для будь-якої кухні. Каструлі безпечні для посудомийної машини та легко миються. Характеристики і переваги Каструля на 2,1 літра: розмір 16 x 10,5 см, діаметр 16 см, діаметр 16 см, висота без кришки 1 x 12,5 см, діаметр 20 см, висота без кришки 18 см, висота з кришкою 19 см Горщик на 6,1 літра: розмір 24 x 13,5 см, діаметр 24 см, висота без кришки 14 см, висота з кришкою 19 см Заходи в посуд ми рекомендуємо Уникайте використання металевих губок або абразивних засобів для чищення, щоб уникнути подряпин. Не допускайте перегрівання порожніх каструль, щоб запобігти пошкодженню матеріалу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Склокерамічна, Газова |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 19 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Кришка | жароміцне скло |
| Кришка з отвором для виходу пари | Да |
| Ручка | Неіржавка сталь |
| Тип | Каструля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 919 ₴







