
Електром'ясорубка Sokany SK-094 3200 Вт(VS)
8 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-094(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електром'ясорубка Sokany SK-094 3200 Вт(VS)
М'ясорубка Sokany – це потужний та функціональний прилад, який стане незамінним помічником на вашій кухні. М'ясорубка призначена не тільки для подрібнення м'яса, але також може використовуватися для подрібнення овочів, горіхів, фруктів та інших інгредієнтів. Це робить її необхідним інструментом для приготування різноманітних страв. Основні характеристики м'ясорубки розмір 33×16×34 см; потужність 3200 Вт; 3 насадки для фаршу, ковбас, кеббе; матеріал корпусу – нержавіюча сталь; функції: реверс, захист від навантаження. Переваги електричної м'ясорубки Висока потужність: забезпечує швидкий та ефективний помел м'яса. Велика продуктивність дозволяє швидко приготувати фарш для великих порцій. 3 насадки: для різних видів фаршу, ковбас та кеббе. Функція реверсу: допомагає провернути м'ясо, якщо воно застрягло. Захист від перевантаження: оберігає двигун від поломки. Стильний дизайн: м'ясорубка стане окрасою вашої кухні. Електрична м'ясорубка Sokany є невід'ємним інструментом на кухні, який допомагає заощадити час і забезпечує контроль за якістю страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Штовхач | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг г |
| Висота | 320 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Номінальна потужність | 3200 Вт Вт |
| Ширина | 160 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 349 ₴








