Овочерізка Sokany електрична 5 в 1 багатофункціональна з насадками (VS)
Овочерізка електрична 5 в 1 Sokany – це потужний та багатофункціональний прилад для нарізки та подрібнення овочів. Подрібнювач оснащений п'ятьма насадками з нержавіючої сталі, які забезпечують різні можливості нарізки та подрібнення. Ці насадки дозволяють легко різати та подрібнювати сир, фрукти, овочі, шоколад та інші інгредієнти за вашими потребами. Основні характеристики овочерізання розмір 27×12×29 см; потужність 1000 Вт; 5 насадок. Завдяки потужності 1000 Вт подрібнювач овочів легко справляється зі складними завданнями нарізки та подрібнення. Він має одну швидкість, що гарантує оптимальний рівень продуктивності. Протиковзкі ніжки забезпечують стабільність під час роботи, що дозволяє безпечно використовувати прилад без ризику перекидання або падіння.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Овочерізка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 мм |
| Довжина: | 270 мм см |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Ширина | 120 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 331,15 ₴









