
Чайник електричний Sokany SK-09013 2.5 л прозорий (VS)
1 289 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-09013(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник електричний Sokany SK-09013 2.5 л прозорий (VS)
Електричний чайник Sokany – це зручний та надійний кухонний пристрій, який швидко та комфортно доведе воду до кипіння. Завдяки ручці із захисним покриттям від опіків, використання чайника безпечне та зручне. Чайник автоматично вимикається після завершення кип'ятіння води, що забезпечує додаткову зручність та безпеку. Характеристики: Об'єм: 2,5 літра Висота: 25 см Діаметр: 14 см Потужність: 2200 - 2400 Вт Частота: 50/60 Гц Функції: автоматичне відключення, захист від перегріву, індикатор роботи Перевага Догляд: Легкий у догляді завдяки простій конструкції Чайник Sokany поєднує стильний дизайн, високу якість та функціональність, що робить його ідеальним вибором для будь-якої кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг г |
| Висота | 250 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Об'єм | 2.5 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴







