
Блендер ручний занурювальний з насадками Sokany універсальний 4 в 1 смузі мейкер 800 Вт потужний (VS)
1 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-DD-1812(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер ручний занурювальний з насадками Sokany універсальний 4 в 1 смузі мейкер 800 Вт потужний (VS)
Занурювальний ручний блендер Socaney потужністю 800 Вт з лезами з нержавіючої сталі – це ефективний та зручний спосіб приготування різноманітних страв. Цей функціональний блендер має два режими швидкості, що дозволяє вибрати оптимальний режим для інгредієнтів. Характеристики: Потужність: 800 Вт Леза: з нержавіючої сталі 2-лопатевий подрібнювач Переваги: Ножі з нержавіючої сталі мають тривалий термін служби і ефективно обробляють продукти Компактний та легкий дизайн дозволяє легко керувати блендером однією рукою блюд Догляд: Легкість в очищенні завдяки знімним частинам Цей блендер стане вашим незамінним помічником на кухні, забезпечуючи зручність та ефективність приготування різноманітних страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Місткість подрібнювача | 500 мл |
| Споживана потужність | 800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴








