Мультипекарь Sokany SK-08021-10 750 Вт(VS)
Мультипекар Sokany 10 в 1 – це компактний та багатофункціональний пристрій з 10 змінними панелями з антипригарним покриттям для приготування сендвічів, вафель, горішків, маффінів, пончиків та інших страв. Індикатори нагріву та готовності забезпечують зручне керування та контроль за процесом приготування. Антипригарне покриття панелей запобігає прилипанню їжі та легко очищається. Після використання достатньо протерти панелі серветкою або вимити їх у теплій воді. Характеристики мультипекаря: Розмір мультипекаря: 24 x 23 x 9 см Потужність: 750 Вт Кількість панелей: 10 Антипригарне покриття Переваги: Два індикатори зручно контролюють процес приготування: один показує, що пристрій нагрівається, а інший - що він готовий до використання. , горішків, мафінів та пончиків Мультипекар Sokany 10 в 1 перетворить вашу кухню на місце для творчості та подарує задоволення від приготування різноманітних страв. Завдяки універсальності та простоті використання він стане незамінним помічником для приготування смачних сніданків та вечерь.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг г |
| Висота | 9 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип прибора | Мультипекар |
| Ширина | 23 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250,15 ₴










