
Вентилятор підлоговий Sokany 3 режими швидкості Ø 45 см(VS)
4 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-19007(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор підлоговий Sokany 3 режими швидкості Ø 45 см(VS)
Електричний вентилятор для підлоги з 3 швидкостями і 5 металевими лопатями - це практичний пристрій, який займає мало місця і забезпечує прохолоду і комфорт. Вентилятор має три швидкості, що дозволяє вибрати оптимальний потік повітря залежно від ваших потреб та переваг. Характеристики вентилятора: Висота: 1,3 метра Кількість лопат: 5 Діаметр лопат: 45 см Кількість обертів: 3 рівня Потужність: 50 Вт Переваги: 5 лопат забезпечують більш ефективну циркуляцію повітря і максимальний повітряний потік Компактний та стильний дизайн Простота використанняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг г |
| Висота | 130 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 45 см |
| Споживана потужність | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴









