
Пилосос Sokany SK-13013 вертикальний 900 Вт(VS)
1 759 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-13013(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос Sokany SK-13013 вертикальний 900 Вт(VS)
Пилосос Sokany Upright Hoover - це потужний пилосос, що поєднує в собі універсальність та продуктивність. Циклонічна система фільтрації забезпечує глибоке очищення, а конструкція без мішка робить його простим у використанні. Він легко очищає килими, меблі, підлогу, плитку та інші поверхні. Основні характеристики пилососа Потужність 900 Вт Висота: 110 см Ширина: 25 см Тип фільтра: циклонний Довжина шнура 4,7 м Вага 1,9 кг. Легко перетворюється на компактний ручний пилосос завдяки знімній щітці. З його допомогою можна очистити важкодоступні місця, наприклад кути кімнати або внутрішню частину автомобіля; кабель довжиною 4,7 м дозволяє вільно переміщатися по кімнаті, а компактний розмір полегшує зберігання. Ідеально підходить для невеликих та обмежених просторів. Акумуляторний пилосос Upright Hoover можна доставити по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг г |
| Висота | 11 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Ширина | 25 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴









