
Електрочайник Sokany SK-09018 3 літри Сірий(VS)
1 329 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-09018G(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Sokany SK-09018 3 літри Сірий(VS)
Електричний чайник Sokany – це зручний та надійний кухонний пристрій, який швидко та комфортно доведе воду до кипіння. Ручка чайника має захисне покриття від опіків, що забезпечує безпеку та комфорт при використанні. Чайник автоматично вимикається після кип'ятіння води. Характеристики: Об'єм: 3 літри Висота: 28 см Діаметр: 15,5 см Напруга: 220-240 В Функції: поворот на 360°, автоматичне відключення, захист від перегріву, індикатор роботи Переваги: Автоматичне відключення та захист від перегріву для безпечного використання догляді завдяки простій конструкції Чайник Sokany поєднує стильний дизайн, високу якість та функціональність, що робить його чудовим вибором для будь-якої кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг г |
| Висота | 28 см |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Об'єм | 3 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴








