Чайник електричний Sokany SK-09019G 3 літри Сірий(VS)
Електричний чайник Sokany – це зручний та надійний кухонний пристрій, який швидко та комфортно доведе воду до кипіння. Ручка чайника має захисне покриття від опіків, що забезпечує безпеку та комфорт при використанні. Чайник автоматично вимикається після кип'ятіння води. Характеристики: Об'єм: 3 літри Висота: 28 см Діаметр: 15,5 см Функції: поворот на 360°, автоматичне відключення, захист від перегріву, індикатор роботи Переваги: Автоматичне відключення та захист від перегріву any поєднує стильний дизайн, високу якість та функціональність, що робить його ідеальним вибором для будь-якої кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг г |
| Висота | 280 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Об'єм | 3 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴









