
Скляна ваза у формі вази 30 см сіра.(VS)
1 579 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-1718(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скляна ваза у формі вази 30 см сіра.(VS)
Скляна ваза для квітів – це вишуканий елемент декору, який вносить унікальність у дизайн вашого приміщення. Виготовлена зі скла, вона має висоту 30 см і виконана у стильному сірому кольорі. Формою вона нагадує ліхтар, що надає вазі унікального вигляду, який чудово доповнює сучасний інтер'єр. Незважаючи на форму ліхтаря, ваза призначена лише для декоративного використання. Характеристики вази для квітів Матеріал: скло Висота: 30 см Діаметр: 10.5 см Колір: сірий Основні переваги вази. Підходить для широкого спектру видів квітів та сухоцвітів. Ваза виготовлена з високоякісного скла, що гарантує міцність та довговічність. Універсальність дизайну дозволяє вазі вписатись у будь-яку обстановку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 30 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр горловини | 10.5 см |
| Ширина вази | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 579 ₴


