
Кухоль Peppa Pig керамічна 400 мл синя(VS)
149 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-15-14(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухоль Peppa Pig керамічна 400 мл синя(VS)
Керамічна чашка Peppa Pig – чудовий подарунок для дітей будь-якого віку. Вона невибаглива, чудово ізольована та підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв. Основні характеристики Діаметр 8 см. Розмір 13 x 10 x 7,5 см. Основні переваги. Збереження тепла: кераміка чудово зберігає тепло напою, тому ви зможете довше насолоджуватися чаєм чи кавою. Екологічність: кераміка – натуральний, безпечний матеріал, що не виділяє токсичних речовин. Універсальність: керамічні чашки підходять як для гарячих, так холодних напоїв. Практичність: керамічні чашки легко миються та не вбирають запахи. Довговічність: при правильному догляді керамічні чашки прослужать довгі роки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип ємності | Кружка |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 8 см мм |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Об'єм | 400 мл |
| Ширина | 10 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




