Праска для волосся GEEMY GM-2955 з турмаліновим покриттям (VS)
Праска для волосся GEEMY GM-2955 - інструмент, за допомогою якого можна за лічені хвилини вирівняти кучеряве волосся або виконати ефектне укладання. Завдяки турмаліновому покриттю пластин локони не електризуються, а швидке нагрівання та рівномірний розподіл температури виключають перегрів та пересушування пасм. Праска має стильний дизайн, зручно лягає в руку, а поворотний шнур забезпечує повну свободу дій під час роботи з пристроєм. Характеристики: Потужність: 45 Вт Живлення: 220 В, 50-60Hz Ширина пластин: 25 мм Кількість температурних режимів: 1Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг г |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Споживана потужність | 45 Вт Вт |
| Ширина пластин | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762,75 ₴



