
Набір банок для чаю та кави об'ємом 500 мл(VS)
1 959 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-1214(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір банок для чаю та кави об'ємом 500 мл(VS)
Цей кухонний набір включає три керамічні банки об'ємом 500 мл для зберігання цукру, кави та чаю. В комплект входять кришка та ложка, щоб легко виймати вміст та зберігати його свіжим. У комплект входить дерев'яна підставка, щоб їх можна було зручно розмістити на кухонному столі або на полиці. Основні характеристики набору контейнерів для чаю, кави та цукру Розмір набору 37 x 13,5 x 17 см Об'єм 500 мл Матеріал банки – кераміка Матеріал підставки – бамбук Цей набір виконує не тільки функціональну роль, але і є чудовим декоративним елементом. Він робить кухню затишною та зручною для організації. Набір легко миється, практичний та довговічний. Доставка здійснюється по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Кераміка |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 370 мм см |
| Об'єм | 500 мл |
| Ширина | 135 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴




