
Пилосос Sokany SK-13007 потужний 4000 Вт професійний (VS)
8 419 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-13007(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос Sokany SK-13007 потужний 4000 Вт професійний (VS)
Потужний побутовий пилосос Sokany з номінальною потужністю 4000 Вт - це професійне рішення для сухого прибирання, з трьома насадками та мішками для ефективного виконання різних завдань із прибирання. Технічні характеристики пилососа Sokany Номінальна напруга: від 111 В до 240 В (включно) Номінальна частота: 50/60 Гц Номінальна потужність: 4000 Вт Тип сертифікації: CE ROHS Сила всмоктування: 17000 Па ом об'єму пилозбірника ви можете прибирати без додаткових перерв на прибирання. При використанні різних насадок він стане надійним помічником у підтримці чистоти в будинку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Об'єм пилозбірника | 28 л л |
| Споживана потужність | 4000 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 419 ₴









