
Білий електричний чайник Sokany 1,5 літра безшумний (VS)
2 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-09008(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білий електричний чайник Sokany 1,5 літра безшумний (VS)
Електричний чайник Sokany - це зручний та надійний кухонний прилад, який швидко та комфортно закип'ятить воду. Ручка чайника має захисне покриття від опіків для безпечного та комфортного використання. Чайник автоматично вимикається після кип'ятіння води. Основні характеристики чайника Об'єм 1,5 літра Висота 21,5 см Потужність 1000 Вт Функції: автоматичне вимкнення, захист від перегріву, індикатор роботи. Чайник оснащений автоматичним вимкненням та захистом від перегріву для безпечного використання. Доступна ціна робить його ідеальним варіантом для тих, хто шукає стильний та якісний чайник.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 215 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.68 м |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт Вт |
| Ширина | 150 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴









