
Безшумний блендер Sokany з 2-літровою чашею для смузі та коктейлів, портативний 8000 Вт(VS)
13 479 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-03024(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безшумний блендер Sokany з 2-літровою чашею для смузі та коктейлів, портативний 8000 Вт(VS)
Блендер Sokany - це багатофункціональний пристрій, який стане незамінним помічником на кухні: завдяки потужності 8000 Вт він з легкістю подрібнить будь-які продукти. Основні характеристики мультиблендера Sokany Потужність - блендер 8000 Вт 2-літрова чаша Матеріал ножів: нержавіюча сталь LSD-панель Нековзні ніжки Безшумна функція У чаші Sokany об'ємом 2 літри можна приготувати напої та страви для всієї родини та друзів. За допомогою цього блендера ви легко впораєтеся з великою кількістю продуктів. Стильний дизайн привертає естетичну увагу і стане чудовим доповненням до вашої кухні, де якість та елегантність йдуть пліч-о-пліч. Знайти блендер можна у нашому інтернет-магазині.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Об'єм глечика | 2 л л |
| Ширина | 250 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 479 ₴









