Кухонні ваги Sokany SK-19025 електронні до 5 кг (VS)
Кухонні ваги Sokany – це незамінний помічник на кухні, який гарантує точність та простоту використання при зважуванні інгредієнтів. Зручні та стильні ці кухонні ваги стануть незамінною частиною вашої кулінарної рутини. Характеристики кухонних терезів Розміри 21,5 x 15 x 1,3 см; Зважують до 5 кг Сучасний дизайн Функція тарування Автоматичне вимкнення; Індикатор навантаження. Високоточний датчик та система автоматичного відключення дозволяють легко зважувати продукти вагою від 1 г до 5 кг. Компактний дизайн та один акумулятор дозволяють використовувати прилад у будь-якому місці на кухні. Легко чистити та зберігати, ідеально підходить для домогосподарок, які цінують якість та комфорт приготування їжі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Дерево |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг г |
| Висота | 13 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Ширина | 15 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴




